Ze "słoneczkiem" do Polski

Untitled document

Na zdjęciu od lewej: Marzena Grecka i Anna LaRocca - Foto: Elżbieta PopławskaMieszkańcom Greenpointu dobrze jest znany adres 821a przy Manhattan Avenue – to tutaj zawsze świeci słońce! Ta słoneczna reklama na wystawie ANNA-Pol Travel już z daleka wyróżnia się pośród licznych wystawowych witryn.

Właścicielką biura jest Anna LaRocca, która z wielką radością pochwaliła się, że już ponad 23 lata zajmuje się turystyczną działalnością. To właśnie biuro, od wielu lat cieszące się wielką popularnością, było kilkakrotnie wyróżniane nagrodami, i to nie tylko przez samych klientów, ale także przez międzynarodowych branżowych notabli. Pani Anna LaRocca w kwietniu 2012 roku odebrała najwyższe wyróżnienie – Golden Apple Agent (Złote Jabłko) od najbardziej popularnej wakacyjnej spółki amerykańskiej, pośrednika w turystycznych wyjazdach – Apple Vacation. Jest to wyróżnienie za świadczenie usług turystycznych na najwyższym poziomie.

Duża liczba sprzedanych wyjazdów – to najlepszy dowód na to, że klienci są bardzo zadowoleni z usług tego biura. "Każdy klient, który do nas wraca, wraca dlatego, że był zadowolony z naszej usługi – i to jest dla mnie największa nagroda – mówi pani Anna. – Od kilku lat współpracuje ze mną Marzena Górecka, która jest dla mnie dużym wsparciem" – dodaje.
Logo biura ANNA-Pol TRAVELCzęsto zaglądają tu klienci, którzy szukają różnych ofert, ale też przy okazji pytają, czy o tak nieciekawej porze roku jak luty biuro ma dla nich coś ciekawego do zaoferowania.
"Dla branży, którą reprezentuję, nie ma nieciekawych pór roku i złej pogody – podkreśla Anna LaRocca. – Prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych na cały świat, mamy ciekawe propozycje na wakacje zimowe i letnie dla pojedynczych osób i dla całych rodzin – ze zniżkami dla dzieci. Mamy także propozycje na wyjazdy biznesowe.

Już rozpoczęliśmy sprzedaż biletów do Polski na wakacje po bardzo atrakcyjnych cenach – bo już od 840 dolarów. Tę cenę proponują niemieckie linie Air Berlin – ostatnio bardzo popularny przewoźnik. Są to połączenia do Warszawy, Krakowa i Gdańska".

Zapraszamy na narty z naszym biurem - Foto: archiwum biuraTrwa sezon narciarski, więc biuro zaprasza na narty do Kolorado, Utah, Vermont, a także na wyjazdy do Kanady – oczywiście organizuje przeloty, hotele i bilety na wyciągi. Jak zawsze, szczególnie o tej porze, proponuje także wyjazdy do ciepłych krajów: na Karaiby, Hawaje i do Meksyku – szczególnie ulubione przez klientów miejsca wypoczynku z "all inclusive", czyli w jednej cenie klient ma wszystko zapewnione: hotel, posiłki, przejazdy, wieczorne spotkania w hotelu itp. W tych pakietach za dzieci do lat 12 płaci tylko za przelot samolotem.

"Zapraszamy na wycieczki statkiem z Nowego Jorku na Karaiby – są jeszcze miejsca na okres ferii szkolnych w lutym i marcu – zachęca Anna LaRocca. – W wielu docelowych krajach, np. w Meksyku, proponujemy dodatkowe wycieczki. Jest to szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi. Można wspólnie obejrzeć chociażby ruiny miast zbudowanych przez Majów czy piramidy – i to za naprawdę niewielką dopłatą. Zapraszamy na rejs statkiem po Karaibach, z polskim przewodnikiem, w dniach od 16 do 25 listopada 2013 roku. Trasa wycieczki: San Juan, Puerto Rico, St. Marteen, St. John i Samana. Oferujemy kabiny z balkonem, oknem lub wewnętrzne – według życzeń i budżetu klienta. Jest jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji, ale radzę nie zwlekać za długo" – mówi pani Ania.
Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się wycieczki zbiorowe po Europie, Ameryce Południowej i Izraelu. Biuro oczywiście partycypuje w organizowaniu tych wyjazdów.

ANNA-Pol TRAVEL
821a Manhattan Ave.
Brooklyn, NY 11222
Tel. 718-349-2423
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
www.AnnaPolTravel.com

Nowy adres

Anna-Pol Travel

821A Manhattan Ave,

Brooklyn, NY 11222

TEL.: 718 349 2423

annapoltravel@msn.com

Pn do Pt: 10:00 – 8:00 PM
Sobota 10:00 – 5:00 PM

Find us on Facebook