Biuro turystyczne

Sezon turystyczny ciągle trwa

Untitled document

Marzena Górecka i Anna LaRoccaDla jednych z nas wakacje już się skończyły, dla innych dopiero zaczynają. Z doświadczenia wiemy, że wiele osób lubi podróżować w tym właśnie okresie, po tzw. szkolnych miesiącach wakacyjnych, chociażby dlatego, że ceny biletów za przeloty są o wiele tańsze.

Dla wszystkich, którzy nie mogli lub nie chcieli wcześniej zaplanować swojego urlopowego wyjazdu, biuro turystyczne Anna-Pol Travel na Greenpoincie ma bardzo ciekawe propozycje. Właścicielka Anna LaRocca poinformowała, iż teraz poleciłaby klientom ciekawy cenowo i turystycznie wyjazd do Meksyku na Rivierę Maya – np. cena za 7 nocy tzw. all inclusive, czyli przelot, hotel i posiłki, wynosi około 870 dolarów od osoby. Zawsze można znaleźć oferty ze zniżkami dla dzieci. W tych miesiącach wielu naszych rodaków, którzy przyjechali z Polski lub innych krajów Europy, chętnie korzysta z wycieczek 1-2-dniowych z polskim przewodnikiem, m.in. do Waszyngtonu, Bostonu, nad Niagarę, do Maine czy Wirginii. Dla osób, które dysponują większą ilością czasu, biuro oferuje wyjazdy kilkudniowe do Kalifornii, na Florydę czy objazdowe, jak Nowy Jork – Los Angeles. Oprócz wycieczek zbiorowych można liczyć na pomoc w przygotowaniu indywidualnego wyjazdu dla rodziny. Z wielkim zadowoleniem pani Ania pochwaliła się, iż kilka dni temu dla swoich stałych klientów przygotowała wyjazd na Bali, w ramach tzw. honeymoon package. Nowożeńcy obiecali, iż po powrocie podzielą się wrażeniami.

Read more: Sezon turystyczny ciągle trwa

 

Ze "słoneczkiem" do Polski

Untitled document

Na zdjęciu od lewej: Marzena Grecka i Anna LaRocca - Foto: Elżbieta PopławskaMieszkańcom Greenpointu dobrze jest znany adres 821a przy Manhattan Avenue – to tutaj zawsze świeci słońce! Ta słoneczna reklama na wystawie ANNA-Pol Travel już z daleka wyróżnia się pośród licznych wystawowych witryn.

Właścicielką biura jest Anna LaRocca, która z wielką radością pochwaliła się, że już ponad 23 lata zajmuje się turystyczną działalnością. To właśnie biuro, od wielu lat cieszące się wielką popularnością, było kilkakrotnie wyróżniane nagrodami, i to nie tylko przez samych klientów, ale także przez międzynarodowych branżowych notabli. Pani Anna LaRocca w kwietniu 2012 roku odebrała najwyższe wyróżnienie – Golden Apple Agent (Złote Jabłko) od najbardziej popularnej wakacyjnej spółki amerykańskiej, pośrednika w turystycznych wyjazdach – Apple Vacation. Jest to wyróżnienie za świadczenie usług turystycznych na najwyższym poziomie.

Read more: Ze "słoneczkiem" do Polski

   

Wakacje ze “złotym” biurem podróży

Untitled document

Golden Apple Agent – najwyższe wyróżnienie, jakie otrzymała Anna LaRocca, właścicielka biura Anna-Pol TravelRozmowa z Anną LaRocca, właścicielką biura podróży ANNA-POL TRAVEL na Greenpoincie.

Pani Anna LaRocca w kwietniu tego roku odebrała najwyższe wyróżnienie – Golden Apple Agent (Złote Jabłko) od najbardziej popularnej wakacyjnej spółki amerykańskiej, pośrednika w turystycznych wyjazdach – Apple Vacation. Jest to wyróżnienie za świadczenie usług turystycznych na najwyższym poziomie. Duża liczba sprzedanych wyjazdów – to najlepszy dowód na to, że klienci są bardzo zadowolenie z usług tego biura.

Read more: Wakacje ze “złotym” biurem podróży

   

Welcome!

Thank you for visiting annapoltravel.com, a lead seller of airline tickets to Poland, all European and world cities, as well as here in the United States.  Besides airline tickets, we offer individual vacation packages, cruises,  tours of the United States and the world, tailor-made especially for you.  You may choose to join one of our guided tours of the United States, Niagara Falls, Washington DC and others with a Polish speaking guide.
Additionally, we specialize in sending parcels and money to Poland and other European countries; offer consular and passport services and on site Notary Public.
Working with wide selection of travel partners and tour operators allows us to accommodate all your travelling needs. Our professional and friendly personnel will help you choose the best option for your next vacation.  
So take the first step towards an unforgettable experience by stopping by our office today!
   

Polskie "słońce" dociera do wszystkich zakątków

Untitled document

Witryna biura z daleka przyciąga uwagę pogodną kolorystyką i... słońcem; Foto: Elżbieta PopławskaPrzy 821a Manhattan Avenue – głównej ulicy Greenpointu – rzuca się w oczy bardzo kolorowa wystawa ze świecącym neonem w kształcie słońca i napisem ANNA-Pol TRAVEL. Nie tylko wystawa jest tak urokliwa, atmosfera w środku jest również przyjazna i tak samo pogodna.

Tutaj możemy otrzymać najlepsze oferty na wakacje oraz bilety lotnicze – do każdego zakątka świata. Jak się okazuje, to nie przypadek, że Anna-Pol TRAVEL tak wspaniale się prezentuje i prosperuje. Właścicielką biura jest Anna LaRocca, która w turystycznym biznesie pracuje od 1990 roku. Po latach pracy i zdobyciu doświadczenia w branży, w 2004 roku założyła własne biuro – ANNA-Pol TRAVEL.

W tym roku pani Anna otrzymała najwyższe wyróżnienie – "Złote Jabłko", czyli Golden Apple Agent – za najlepszą usługę turystyczną, czyli za dużą ilość sprzedanych wyjazdów. Wyróżnienie to przyznała jej Apple Vacations – najbardziej znana amerykańska spółka, świadcząca usługi w zakresie  turystycznych wyjazdów. Początkowo biuro mieściło się przy Meselore Ave., a od ubiegłego roku – przy 821a Manhattan Ave.

Read more: Polskie "słońce" dociera do wszystkich zakątków

   

Nowy adres

Anna-Pol Travel

821A Manhattan Ave,

Brooklyn, NY 11222

TEL.: 718 349 2423

annapoltravel@msn.com

Pn do Pt: 10:00 – 8:00 PM
Sobota 10:00 – 5:00 PM

Find us on Facebook