Sezon turystyczny ciągle trwa

Untitled document

Marzena Górecka i Anna LaRoccaDla jednych z nas wakacje już się skończyły, dla innych dopiero zaczynają. Z doświadczenia wiemy, że wiele osób lubi podróżować w tym właśnie okresie, po tzw. szkolnych miesiącach wakacyjnych, chociażby dlatego, że ceny biletów za przeloty są o wiele tańsze.

Dla wszystkich, którzy nie mogli lub nie chcieli wcześniej zaplanować swojego urlopowego wyjazdu, biuro turystyczne Anna-Pol Travel na Greenpoincie ma bardzo ciekawe propozycje. Właścicielka Anna LaRocca poinformowała, iż teraz poleciłaby klientom ciekawy cenowo i turystycznie wyjazd do Meksyku na Rivierę Maya – np. cena za 7 nocy tzw. all inclusive, czyli przelot, hotel i posiłki, wynosi około 870 dolarów od osoby. Zawsze można znaleźć oferty ze zniżkami dla dzieci. W tych miesiącach wielu naszych rodaków, którzy przyjechali z Polski lub innych krajów Europy, chętnie korzysta z wycieczek 1-2-dniowych z polskim przewodnikiem, m.in. do Waszyngtonu, Bostonu, nad Niagarę, do Maine czy Wirginii. Dla osób, które dysponują większą ilością czasu, biuro oferuje wyjazdy kilkudniowe do Kalifornii, na Florydę czy objazdowe, jak Nowy Jork – Los Angeles. Oprócz wycieczek zbiorowych można liczyć na pomoc w przygotowaniu indywidualnego wyjazdu dla rodziny. Z wielkim zadowoleniem pani Ania pochwaliła się, iż kilka dni temu dla swoich stałych klientów przygotowała wyjazd na Bali, w ramach tzw. honeymoon package. Nowożeńcy obiecali, iż po powrocie podzielą się wrażeniami.

Wakacje na FlorydzieWłaścicielka kilkakrotnie powtarza, iż klienci mają możliwości dostosować package wakacyjny do indywidualnych potrzeb, wybierając się nawet w najdalszy zakątek świata. Dla miłośników morskich przygód można znaleźć w ofertach również ciekawe rejsy, np. po Karaibach: San Juan, Portoryko, St. Martin, St. John, Samana, a na statku do wyboru kabiny z balkonem, oknem lub wewnętrzne – według życzeń i budżetu klienta.

Biuro Anna-Pol Travel jest bardzo dobrze znane nie tylko mieszkańcom Greenpointu, ale Polonii z Brooklynu i Long Island. Słoneczna reklama witryny z daleka wyróżnia ją z otoczenia i zachęca do wspólnego podróżowania. Anna LaRocca od dwudziestu trzech lat jest w branży turystycznej, dlatego też potrafi sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta-turysty. Od czterech lat współpracuje z nią Marzena Górecka, również posiadająca duże doświadczenie. "Jej pomoc stanowi dla mnie ogromne wsparcie i dodatkowe gwarancje, iż klienci zawsze do nas wrócą" – z uśmiechem zwierza się pani Ania, która zaprasza do swego biura działającego pod adresem:

ANNA-Pol TRAVEL
821A Manhattan Ave.
Brooklyn, NY 11222
tel. (718) 349-.2423
www.AnnaPolTravel.com
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Artykuł ukazał się w Nowym Dzienniku 28 sierpnia 2013 roku
Zdjęcia: Elżbieta Popławska


Nowy adres

Anna-Pol Travel

821A Manhattan Ave,

Brooklyn, NY 11222

TEL.: 718 349 2423

annapoltravel@msn.com

Pn do Pt: 10:00 – 8:00 PM
Sobota 10:00 – 5:00 PM

Find us on Facebook